דרושים

התחלת עבודה איתנו

התחלת עבודה איתנו

התחלת עבודה ושיתוף פעולה עם ברנר תעשיות

היתרונות בעבודה איתנו

איכות גבוהה

כל העבודות מתבצעות בסטנדרט גבוהה ותחת פיקוח יסודי, תוך הקפדה חסרת פשרות על איכות- חברת ברנר תעשיות מתכת וחשמל בע"מ עובדת על פי תקן ISO 9001:2015 של המכון לבקרה ואיכות IQC. ברשותנו ציוד בדיקה משוכלל הכולל מכונת מדידה אוטומטית XYZ, מד גובה, קומפרטור, מדידי הברגה, מיקרומטרים , פינים, ועוד. כל הציוד עובר כיול מידי שנה במעבדות מוסמכות.

שירות מצויין

הצוות שלנו מעניק שירות מיטבי ומענה מהיר בזמינות גבוהה לכל הזמנה וכל בקשה של לקוחותינו. אנו דואגים לשמור על קשר רציף עם לקוחותינו ומתן פתרונות ומענה טכני בכל עת. 

אספקה מהירה

אספקה מהירה ככל הניתן לכל המוצרים וזמינות מלאה, מענה מהיר החל מביקורת בתהליך הייצור ועד הבדיקה הסופית לפני משלוח המוצר ללקוח, כולל קבלת כל המסמכים הדרושים דוח ביקורת וכו.

חברת ברנר תעשיות מתכת וחשמל בע"מ עובדת על פי תקן ISO 9001:2015 של המכון לבקרה ואיכות IQC.

המחלקות שלנו

עיבוד שבבי CNC כרסום וחריטה

שירותי עיבוד שבבי CNC בתחום הכרסום והחריטה הם חלק מהטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם הייצור והעיבוד של חומרים. אנו בברנר תעשיות פועלים בדיוק ואיכות מרבית בעיבוד חומרים כמו מתכות, עץ, פלסטיק, ועוד, אנו מספקים פתרונות עיבוד שבבי כרסום וחריטה מתקדמים ומותאמים אישית לצרכי הלקוח.

ליפוף מנועים חשמליים ותיקון כלי עבודה

ליפוף מנועים ותיקון כלי חשמל הם שירותים מרכזיים שאנו בברנר תעשיות מספקים בתחום התחזוקה והתיקון של ציוד תעשייתי מתקדם. חברת אנו מציעים פתרונות מתקדמים ומקיפים לשיפור ותיקון מנועים וכלי חשמל במגוון תעשיות.

תהליך הליפוף מתבצע על ידי צוות מומחה של הנדסאים וטכנאים המכירים מנועים לעומק. הם מבצעים בדיקות מדויקות, אבחון תקלות ותיקונים, ומבצעים תיקון מדויק.

בקשה לקבלת הצעת מחיר

שלחו לנו פרטים ואנחנו נשלח הצעת מחיר מותאמת בהקדם.

ניתן גם לחייג אלינו לקבלת פרטים נוספים

תודה, הפרטים נשלחו בהצלחה!

אנו ניצור אתכם קשר בהקדם

בקשה לקבלת הצעת מחיר

שלחו לנו פרטים ואנחנו נשלח הצעת מחיר מותאמת בהקדם.

שלחו פרטים עכשיו

ואנחנו ניצור אתכם קשר בהקדם