השירותים שלנו

עיבוד שבבי כרסום וחריטה

עיבוד שבבי כרסום וחריטה

עיבוד שבבי CNC

שירותי עיבוד שבבי CNC בתחום הכרסום והחריטה הם חלק מהטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם הייצור והעיבוד של חומרים. אנו בברנר תעשיות פועלים בדיוק ואיכות מרבית בעיבוד חומרים כמו מתכות, עץ, פלסטיק, ועוד, אנו מספקים פתרונות עיבוד שבבי כרסום וחריטה מתקדמים ומותאמים אישית לצרכי הלקוח.

כרסום

תהליך הכרסום

הכרסום הוא תהליך שבו נעשה שימוש בכלים חדים כדי ליצור חריצים, חורים ופניות בחומרים קשים כמו מתכות עץ ופלסטיק. זהו תהליך עיבוד מכני המתבצע בעזרת מכונות כרסום CNC המשתמשות בקרת מחשב מדויקת.

הכרסום מאפשר יצירת חריצים וחורים בדיוק גבוה, והוא עיקרי בייצור חלקים מורכבים בתעשיות שונות כמו תעשיית הרכב, תעשיית האווירונאוטיקה, רפואה, ועוד. זהו תהליך שיכול להתבצע גם בחומרים רכים כמו פלסטיק וקרמיקה.

חריטה

תהליך החריטה

תהליך החריטה מתחיל עם תכנון העיצוב או הצורה שיש לחרוט על החומר. העיצוב נכנס לתוכנת CAM המתמקדת בגרפיקה ממוחשבת ותכנון מדויק של המסלול שבו יעבור החומר על פי העיצוב הרצוי.

הכנת המכונה והחומר בהתאמה לסוג החומר בו נרצה לבצע את החריטה. זה כולל בחירת הכלים החדים, המהירות, העומק והלחץ הנדרשים לעבודה המדויקת.

החומר מוכנס למכונה CNC המתבצעת בה ביצוע החריטה. המכונה מופעלת על ידי תוכנה המפעילה את הכלים החדים בצורה מדויקת ובהתאם לתוכנית התיאורטית.

לאחר החריטה, מתבצעת בדיקת איכות על החריטה על מנת לוודא שהתוצאה תואמת את העיצוב הרצוי. תהליך זה עשוי לכלול גם פעולות סיום כגון טיפול בשולי החריטה, חיתוך חומר נוסף ועוד.

יתרונות הכרסום והחריטה

דיוק

היכולת לייצר חלקים בדיוק מדויק בכל צורה וגודל

גמישות בייצור

היכולת לעבד חומרים שונים במכונות CNC, מאפשר גמישות רבה בייצור.

יציבות באיכות

הפקת חלקים באיכות גבוהה וביצועים מיטביים

הפחתת זמני ייצור

האפשרות לייצר חלקים במהירות גבוהה מאוד

תודה, הפרטים נשלחו בהצלחה!

אנו ניצור אתכם קשר בהקדם

בקשה לקבלת הצעת מחיר

שלחו לנו פרטים ואנחנו נשלח הצעת מחיר מותאמת בהקדם.

שלחו פרטים עכשיו

ואנחנו ניצור אתכם קשר בהקדם